WAPŃ BA01

 

IMG_7647              Strona Niezależnego Partnera                                  Spółki FOHOW,                                              Zbigniewa Górskiego.

                         Oficjalna strona                                 „Fohow International Corporation”                          www.fohow.com

MIĘKKIE KAPSUŁKI „CHAJCAO GAJ”                                        BA 01

Są sporządzone z naturalnego surowca morskiego – zielenic Liucao. Zastosowanie wyjątkowej technologii przetwarzania pozwoliło na uzyskanie całkowicie nowego produktu do przywrócenia i utrzymania normalnego poziomu wapnia w organizmie człowieka.

Skład podstawowy: wapń z wodorostów morskich, olej roślinny, żelatyna.

Przywracają i utrzymują niezbędny poziom wapnia w organizmie. Zielenice Liucao zawierają duże ilości witamin: beta-karoten, C, E, z grupy B, minerałów (magnez, jod, żelazo, selen, cynk i inne), oraz wapnia. Należy odnotować, że po raz pierwszy w praktyce światowej, dzięki szczególnie zaawansowanym technologiom chińskiej korporacji Fohow- Feniks udało się wyodrębnić z wodorostów wapń najłatwiej i praktycznie w całości przyswajany przez ludzki organizm, bez żadnych skutków ubocznych.

Należy zauważyć, że ten suplement diety zawiera również witaminy z grupy „D” otrzymywane z oleju roślinnego, sprzyjające jeszcze lepszemu wchłanianiu wapnia w jelitach i przyswajalności w kościach. 

Przyjmowanie pożywienia bogatego w wapń daje efekt pozytywny tylko wówczas gdy zostanie on przekształcony w żołądku przez kwas solny w postać jonową. Jeżeli wydzielanie kwasu solnego jest zbyt słabe to przyswajanie wapnia zostaje zaburzone.

Z wiekiem rozwija się deficyt wapnia w organizmie: około 40 roku życia występuje już u 50% ludzi,a około 60 roku życia już u 90%. Deficyt ten przejawia się: zmęczeniem, wczesnym starzeniem, osłabieniem koncentracji uwagi, skurczami mięśni łydek, bezsennością, wysokim ciśnieniem krwi, zapaleniem stawów, parodontozą, osteoporozą, podatnością do tworzenia się kamieni nerkowych, narośli kostnych, schorzeniami układu krążenia i innymi.

Z wiekiem proces odtwarzania  tkanki kostnej w organizmie ulega spowolnieniu, w wyniku czego może rozwinąć się osteoporoza, przejawiająca się spadkiem masy tkanki kostnej. Przyczyną jest pogorszenie przyswajania wapnia przez organizm, które może być dziedziczne lub spowodowane brakiem hormonów żeskich w okresie menopauzy.

Osteoporoza może rozwijać się również z powodu niesprzyjających warunków ekologicznych oraz w związku z pogorszeniem diety, która dostarcza zbyt małe ilości wapnia do organizmu. Bardzo często osteoporoza rozwija się niezauważalnie i ujawnia się dopiero po złamaniach pod wpływem nawet niewielkiego obciążenia lub słabego uderzenia.

Nierzadko osteoporoza nazywana bywa „niewidzialną epidemią” czasami stawiana jest nawet na czwartym miejscu w szeregu przyczyn śmiertelności /po schorzeniach układu krążenia, onkologicznych i cukrzycy/. Ważną rolę w rozwoju osteoporozy odgrywa czynnik wzrostu. Według statystyk medycznych osteoporozę stwierdzono u 30-50% pięćdziesięcioletnich osób (głównie kobiet), a po 75 roku życia cierpi na nią połowa mężczyzn i kobiet. Obecnie osteoporoza staje się również problemem osób młodych.

Wskazania:

  • zapobieganie procesom starzenia,

  • brak witamin i minerałów,

  • niedoczynność gruczołów przytarczycowych,

  • zmniejszona szczelność naczyń krwionośnych,

  • schorzenia alergiczne, skazy,

  • schorzenia skórne ( świąd, egzema, łuszczyca ),

  • profilaktyka i terapia osteoporozy, krzywicy, zapalenia stawów,

  • profilaktyka próchnicy zębów,

  • zwiększona łamliwość paznokci,

  • profilaktyka schorzeń onkologicznych, układu krążenia,

  • skurcze i zespół zmęczonych nóg,

  • okres klimakterium i po klimakterium, 

  • przy złamaniach, 

  • dla dzieci i nastolatków w celu prawidłowego rozwoju narządu ruchu, 

 Nad wszystkimi w/w niedomaganiami, które są również niezmiernie kosztownymi i ograniczającymi nasze aktywne życie można zamiast wydawać majątek na leczenie medyczne, poddawać się przeróżnym operacjom, w prosty sposób zapanować, dzięki przyjmowaniu doustnie dwóch do czterech kapsułek dziennie.

Na rynku jest wiele preparatów z zawartością wapnia, ale jak do tej pory nie udało się nikomu otrzymać  tak łatwo przyswajalnego przez organizm człowieka jak w

MIĘKKICH KAPSUŁKACH „CHAJCAO GAJ” 

 Standardowe opakowanie: 100 kapsułek po 800 mg.

  Sposób zażywania:  do 2 kapsułek 2 razy dziennie,          popijać ciepłą wodą.  

  Przechowywanie: opakowanie przechowywać  szczelnie zamknięte w suchym, chłodnym miejscu, chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych.                                                                             Okres przydatności do spożycia:  24 miesiące. 

 

Uwaga. Nie jest zamiarem tej treści  zastąpienie jakiejkolwiek porady lub opieki lekarza specjalizującego się w leczeniu chorób. Jakiekolwiek użycie informacji zawartych w niniejszym wpisie jest wyłączną odpowiedzialnością czytelnika. Autor tego wpisu i nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek niepożądane efekty lub konsekwencje wynikające z użycia jakiejkolwiek metody przygotowawczej lub też samej procedury, opisanej w tej treści. Zdania zawarte w niniejszej treści służą jedynie celom edukacyjnym oraz teoretycznym i są oparte głównie na osobistych przekonaniach i doświadczeniach Zbigniewa Górskiego. Zawsze powinno się skonsultować z lekarzem zanim zaczniesz stosowanie jakichkolwiek suplementów dietetycznych, odżywczych, ziołowych lub homeopatycznych lub zanim zaczniesz lub zakończysz jakąkolwiek terapię. Nie jest zamiarem autora tej treści udzielanie jakichkolwiek porad medycznych czy proponowanie zastąpienia tychże, jak również nie udziela on jakiejkolwiek gwarancji, czy to bezpośrednio czy w sposób domniemany, na żaden produkt, urządzenie czy terapię. . Czytelnicy powinni sami ocenić czy informacja zawarta w tej treści znajdzie zastosowanie dla ich indywidualnych dolegliwości lub zasięgnąć opinii eksperta medycyny holistycznej lub też swoich lekarzy.

 

Podziel się na:
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Blip
  • Blogger.com
  • Forumowisko
  • Gadu-Gadu Live
  • Poleć
  • RSS
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *