Strona Niezależnego Partnera Spółki FOHOW, Zbigniewa Górskiego.
Oficjalna strona „Fohow International Corporation” www.fohow.com
UKŁAD TRAWIENNY.
W medycynie chińskiej, której zapisy sięgają 5000 lat p.n.e. jako jedno z najważniejszych kryteriów zachowania dobrego zdrowia uważa się prawidłowe funkcjonowanie układu trawiennego. Ponad 90% chorób ma swój początek w naszych jelitach. Ich stan pod wpływem destrukcyjnego oddziaływania spożywanych pokarmów, na przykład chleba zawierającego drożdże piekarnicze, które częstokroć bardziej trują niż odżywiają, wyniszczając błonę śluzową jelit, sprzyja przenikaniu do układu krwionośnego różnego rodzaju patogenów chorobotwórczych oraz toksycznych związków powstałych w wyniku przemiany materii, zachodzącej w pasożytach jelitowych np. tasiemcach, przywrach ludzkich jelitowych itp. A gdy uwzględnimy nadmierne stosowanie antybiotyków, które sprzyjają powstaniu DYSBAKTERIOZY, to sytuacja staje się naprawdę bardzo poważna, zagrażająca wręcz życiu.
Brak codziennych wypróżnień..
Kolejną uciążliwą przypadłością jelit, jest brak codziennych wypróżnień, czyli zaparcia. Powodują one dodatkowe zatruwanie organizmu jadem kałowym, który powstaje w wyniku zachodzących procesów gnilnych i fermentacyjnych tworzących w jelicie środowisko zasadowe. Powstają tym samym warunki do rozwoju chorobotwórczej mikroflory oraz pleśni. Jeżeli zauważysz na zębach czarny nalot to masz sygnał że w organizmie rozwija się pleśń oraz że doszło do zmian chorobowych błony śluzowej jelita grubego.
Zaparcia, a nowotwory
Powstające gazy metanu w czasie gnicia białka skutecznie niszczą witaminy z grupy B. Natomiast połączenie się pleśni z alkoholem izopropylowym – dosyć często występującym w składzie wielu kosmetyków jak i też w napojach, do których przenika jako pozostałość po antyseptykach używanych w fazie zapewnienia sterylności opakowań – oraz obecność ludzkiej przywry jelitowej i czynnika wzrostu tzw. fosfotyrozyny, wytwarzanego przez organizm człowieka stwarza poważne przesłanki do wystąpienia zmian nowotworowych nie tylko jelita grubego. Pleśń, która również dosyć często występuje w wielu produktach spożywczych-skrzętnie maskowana solą oraz wieloma dodatkami smakowymi, ma zasadniczy wpływ na zwiększenie Twojej podatności na infekcje wirusowe.
Zaparcie – objawy
Do takich typowych objawów zaparcia zaliczyć możemy brak apetytu, zawroty głowy, napadowe bóle głowy, bóle i burczenie w brzuchu, wzdęcia, senność,apatia, nalot na języku, nieświeży oddech, “czarne myśli”, stolec wyciskany na siłę, małe ilości stolca, brak wypróżnienia w ciągu 32 godzin. ZAPARCIE, negatywnie wpływa również na intelekt. Dlatego, aby przywrócić pierwotne zdrowie należy dokonać gruntownego oczyszczenia organizmu z toksyn.
Warto pamiętać też o tym, że końcowy odcinek jelita grubego, czyli jelito proste. U kobiet przylega do macicy i tylnej ścianki pochwy, a u mężczyzn do pęcherza, gruczołu krokowego i jąder. To też stany zapalne wymienionych organów stwarzają zagrożenie dla jelita prostego i odwrotnie.
email list